Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Педагогічна рада

Date: 17 квітня 2020 о 05:47, Refreshed 21 квітня 2020 о 09:00
170 views

Продовжуємо працювати дистанційно... 14 квітня в режимі онлайн проведено педагогічну раду. На порядку денному  було розглянуто такі питання: "Про розвиток здібностей учнів шляхом залучення їх до участі в конкурсах, олімпіадах, роботі гуртків " (основний доповідач - Слободянюк О.В., ЗДНВР, співдоповідачі - Городецька Л.М., Денисова Л.І., Якименко О.П., Семяшкін С.А., Дворянчиков В.С., Поліщук О.І.), "Про вибір предмету на ДПА у 4  та 9 класах","Про вибір підручників для учнів 7 класу" (основний доповідач - Лесь А.В., директор школи,співдоповідач - Дворянчикова О.В.).

На даній педагогічній раді проаналізовано роботу педагогічного колективу ЗЗСО І-ІІ ст. с.Коростівці з обдарованими учнями: підготовка їх до олімпіад та зайняті місця у ІІ етапі з кожного предмету, зайнятість учнів у гуртках та робота керівників гурків з їхніми вихованцями, участь у творчих конкурсах. Підведено підсумки досягнень та проаналізовано недоліки, над усуненням яких потрібно буде працювати. Директор школи Лесь А.В. зазначив, що у зв'язку з довготривалим карантином з метою профілактики поширення коронавірусної інфекції та відповідно до наказу МОН від 30 березня 2020 р. №463, зареєстрованого Міністерством юстиції України 9 квітня 2020 р. №333/34616, учнів 4 та 9 класів у 2019 - 2020 н.р. звільнено від ДПА. Повідомив про вибір підручників з історії України, Всесвітньої історії та інформатики для учнів 7 класу в  пріоритеті, проаналізував виконання рішення попередньої педради.

На завершення  обговорено питання результативності дистанційного навчання учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с. Коростівці, проаналізовано позитивні та негативні сторони такого освітнього процесу.

Comments:
Only authorized users can leave comments.