Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Виховний захід "Хто зверху?" з математики

Дата: 10 грудня 2018 о 12:35
Автор: Лесь А. В.

Предмет математики настільки серйозний,

що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим.

Блез Паскаль

Ні для кого не є секретом, що сучасна школа має плекати учнів – майбутніх лідерів з активною життєвою позицією, із знанням кількох іноземних мов, інформаційно-комунікаційних технологій, економічно грамотних; креативну молодь, здатну мислити творчо, критично, логічно. Тому такій науці, як математика, в нашій школі приділяється значна увага, а місія наших вчителів точних наук рухатись вперед, пробувати інноваційні методи навчання. Нестандартні форми проведення позакласної роботи  надихають школярів на самовираження та самостійно-пошукову роботу. Учні , які з різних причин не змогли себе проявити та реалізувати на уроці, мають змогу розкрити свої можливості та приховані таланти саме під нестандартного математичного завдання.

У нашому світі існує одвічна проблема – чоловіки й жінки завжди намагаються з’ясувати, хто є кращим в певній сфері життя. Ось і учні Коростівецької школи  вирішили з’ясувати хто ж краще знає математику: хлопці чи дівчата. Тож в рамках «Плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення учнями математики в школі на період до 2020 року», під керівництвом Денисової Людмили Іванівни,  досвідченого учителя математики, було проведено інтелектуально-розважальне шоу-гра «Хто зверху?», де і вирішували дане питання. Усього гра складалася з  6 раундів, кожен з яких був по-своєму особливий. Спочатку у раунді під назвою «Бліц» учасники гри повторили теоретичний курс математики основної школи. У раунді «Склади слово» з букв, які були прикріплені на одяг учасників, гравці складали слова, що були відповідями на математичні запитання. Наступним раундом був «Хто я?», де учасник мав вгадати, хто чи що він, неодмінно пов'язаний з математикою. Для всіх присутніх найбільше запам’ятався момент нічієї із подальшим конкурсом «Дивоглядки», в якому Казановський Максим та Шевчук Дана протримались рекордні 6 хвилин. Весь час лідерами були хлопці, але фінал перевершив всі очікування, «Хто виграє фінал – той виграє всю гру» - трактувалося у правилах. Отже, перемогу здобули дівчата. Проте всі присутні, як учасники так і глядачі, отримали масу вражень та позитивних емоцій.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.