Булінг
Ми проти булінгу!
Із проявами булінгу в Україні стикаються 8 із 10 дітей. Такі дані оприлюднили в Українському інституті дослідження екстремізму. Явище, як шкільне цькування однолітків, поширюється по всьому світу, бо насильницька модель поведінки стає дедалі популярнішою.
До чого може призвести ігнорування булінгу, як його попередити та чому поліція не завжди може допомогти? Такі питання піднімалися класним керівником 8 класу Денисовою Л.І. на відкритій годині спілкування «Ми зупинимо булінг». Захід почався з перегляду відеоролика, який потім було проаналізовано. Завдання, запропоновані вчителем, учні 7-8 класів виконували у трьох групах. Учні зуміли поставити себе на місце тих, ким вони виступали. Людмила Іванівна підвела підсумки анкетування, попередньо проведеного серед старшокласників. Учні відверто дали відповіді на питання про булінг у школі. Підсумовуючи сказане, Людмила Іванівна запропонувала правила для учнів «Як себе поводити, щоб не стати жертвою булінгу».
Сподіваємося, що наведені приклади, проаналізовані ситуації на годині спілкування залишать позитивний слід у дитячих серцях, змусять їх стати добрішими, задумуватись над своїми вчинками.