Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Тиждень української мови та літератури

Date: 24 лютого 2020 о 16:55, Refreshed 25 лютого 2020 о 18:50

Тиждень української мови та літератури

Чи замислювалися ми, що таке мова? Чи може функціонувати народ без мови? Українська мова — це море, що не має дна і берегів, це безмежне небо. Послухайте хоч кілька українських народних пісень, прочитайте українські твори — і ви переконаєтеся, яка вона чудова!
      З 17 по 21 лютого 2020 року і ЗЗСО І-ІІ ступенів с. Коростівці був організований і проведений вчителями – словесниками, вчителями початкових класів  «Тиждень української мови та літератури». На святковій лінійці, присвяченій відкриттю Тижня, виступали  учні 7-8 класів з цікавими фактами про нашу українську мову.
     Під час проведення «Тижня української мови та літератури» в закладі були організовані і проведені за¬ходи, де учасники мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови. Для учнів 1 класу Грибік Т.Є. було проведено конкурс-гру «У дивосвіті казок». Другокласники взяли участь у вікторині «Моя рідна мова» (вчитель Щербатюк М.В.)  Для учнів 3 класу проведено мовну вікторину (вчитель Миколюк О.В.), для 4 класу – інтелектуальну мовну подорож (вчитель Городецька Л.М.) Окрім цього, третьокласники намалювали малюнки до Дня рідної мови.
     Учні 5-6 класів взяли участь у мовознавчій грі "Мова наша солов'їна", для семикласників проведено відкритий урок на тему «Узагальнення та систематизація знань з теми «Прислівник»» із використанням LEGO (6 цеглинок), учні 8 класу писали диктант «Мова – скарбниця духовності» (вчитель Слободянюк О.В.) Для восьмикласників проведено бінарний урок з української та зарубіжної літератур на тему «Зірки над нами та поміж нас» (вчителі Слободянюк О.В., Шевчук О.В.). Учні 9 класу виготовили тематичні буклети до 21 лютого – Дня рідної мови  (вчителі Слободянюк О.В., Дворянчикова О.В.)
    Заходи, проведені протягом Тижня, формували відчуття краси рідної мови, сприяли самореалізації кожного учасника, виховували любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

Comments:
Only authorized users can leave comments.